Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Basic
gl: Básico

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Template
gl: Modelo

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo
