Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Basic
he: בסיסי

en: Save changes
he: שמירת השינויים
