Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Advanced
hi: विकसित

en: Basic
hi: सामान्य

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Template
hi: फर्मा
