Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: API Key
is: API Lykill

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Basic
is: Einfalt

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Template
is: Sniðmát
