Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced
it: Avanzate

en: Basic
it: Di base

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Templates
it: Template

en: Service
it: Servizio
