Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: API Key
lt: API raktas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Template
lt: Šablonas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga
