Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced
oc: Avançat

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Template
oc: Modèl

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Services
oc: Servicis
