Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: API Key
ro: Cheie API

en: Advanced
ro: Avansat

en: Basic
ro: Simplu

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Template
ro: Șablon

en: Templates
ro: Şabloane

en: Services
ro: Servicii
