Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Template
sv: Mall

en: Templates
sv: Mallar

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst
