Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Template
ta: முன் வடிவு
