Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Service
th: บริการ
