Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Basic
tr: Temel

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Template
tr: Şablon

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: - none -
tr: - hiçbiri -
