Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Template
vi: Mẫu
