Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-1.1-rc4) - en to ca translation catalogue (96 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Icon
ca: Icona

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Media
ca: Multimèdia

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Other
ca: Altres

en: Variation
ca: Variació

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Online
ca: En línia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Tools
ca: Eines

en: Sort by
ca: Ordena per

en: in
ca: a

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Standard
ca: Estàndard

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Image with link
ca: Imatge amb enllaç

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Text only
ca: Només text

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Icon and Text
ca: Icona i Text

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Flat rate
ca: Tarifa plana

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: Master
ca: Mestre

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ca: Introduïu una llista separada per comes. Per exemple: Amsterdam, Ciutat de Mèxic, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret
