Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (73 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Standard
eu: Estandar

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Image with link
eu: Irudia estekarekin

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu
