Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Online
eo: Reta

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
