Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Other
ast: Otru

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Online
ast: En llinia

en: Left
ast: Izquierda

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Standard
ast: Estándar

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Basic page
ast: Páxina básica
