Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Media
bg: Медия

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Other
bg: Други

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Online
bg: Онлайн

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Cart
bg: Количка

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Full content
bg: Пълно съдържание
