Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (89 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Icon
lv: Ikona

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Media
lv: Multivide

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: in
lv: iekš

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Cart
lv: Grozs

en: Standard
lv: Standarta

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Icon and Text
lv: Ikona un teksts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Import media
lv: Importēt multividi

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
