Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Articles
ur: مضامین

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: True
ur: صحیح

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
