Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: User
fy: Brûker

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean
