Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
