Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to sr translation catalogue (56 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Article
sr: Чланак

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Cart
sr: Kopпa

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: All content
sr: Сав садржај

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: Your order number is @number.
sr: Број поруџбине: @number.

en: You can view your order on your account page when logged in.
sr: Можете прегледати своју поруџбину у свом корисничком налогу уколико сте пријављени.
