Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Off
th: ปิด

en: Media
th: สื่อ

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Editor
th: แก้ไข

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: All content
th: เนื้อหาทั้งหมด
