Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Icon
az: İconka

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: User login
az: Loqin

en: Provider
az: Provayder

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: in
az: daxildir

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Standard
az: Standart

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun
