Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (94 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Article
el: Άρθρο

en: Articles
el: Αρθρα

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: Media
el: Μέσα

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: User login
el: Είσοδος

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: Provider
el: Πάροχος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: in
el: σε

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Cart
el: Καλάθι

en: Standard
el: Βασικό

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Image with link
el: Εικόνα με σύνδεσμο

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Update URL alias
el: Ενημέρωση του ψευδώνυμου διεύθυνσης URL

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Default comments
el: Προεπιλεγμένα σχόλια

en: Allows commenting on content
el: Επιτρέπει τον σχολιασμό στο περιεχόμενο

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων διαχωρισμένων με κόμματα. Για παράδειγμα: Άμστερνταμ, Μεξικό, "Κλίβελαντ, Οχάιο"

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό
