Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: - All -
mk: - Сите -
