Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
