Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
