Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: User login
sl: Prijava

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Standard
sl: Standardni

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Image with link
sl: Slika s povezavo

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
