Previous/Next API (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: About
my: အကြောင်း
