Previous/Next API (8.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Node
gu: નોડ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
