Previous/Next API (8.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Batch Size
kn: ಗುಂಪಿನ ಗಾತ್ರ
