Preview graphql (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
