Preview graphql (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
