Preview graphql (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: documentation
ru: документацию

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности
