Preview graphql (8.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
