Preview graphql (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp
