Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Display message
da: Vis meddelelse

en: Entity type
da: Entity-type

[ctx: Entity type group]
en: Content
da: Indhold

en: Enabled types (@count)
da: Aktiverede typer (@count)
