Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Display message
fr: Afficher le message

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Entities
fr: Entités

en: Preview link
fr: Lien de prévisualisation

[ctx: Entity type group]
en: Content
fr: Contenu
