Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
