Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Display message
nl: Bericht tonen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Preview link
nl: Voorbeeldweergave-link

[ctx: Entity type group]
en: Content
nl: Inhoud

en: Preview Link
nl: Voorbeeldlink

en: Allows anyone to preview unpublished content with a unique link.
nl: Staat iedereen toe een voorbeeld te bekijken van niet-gepubliceerde inhoud met een unieke link.

en: Generate preview links
nl: Voorbeeldlinks genereren

en: Allows the user to generate a preview link for a piece of content
nl: Staat de gebruiker toe een unieke voorbeeldlink te genereren voor inhoud

en: Preview Token
nl: Voorbeeldtoken

en: A token that allows any user to view a preview of this entity.
nl: Een token die iedereen toestaat om een preview van deze entiteit te bekijken.

en: Generated Timestamp
nl: Gegenereerd tijdstip

en: The time the link was generated
nl: Het tijdstip waarop de link is gegenereerd

en: Generate a preview link for the <em>@entity_label</em> entity. Preview links will expire @lifetime after they were created.
nl: Genereer een voorbeeldlink voor de <em>@entity_label</em> entiteit. Voorbeeldlinks vervallen @lifetime nadat ze zijn gemaakt.

en: Reset lifetime
nl: Levensduur resetten

en: Preview link will now expire at %time.
nl: Voorbeeldlink vervalt nu om %time.

en: Expiry:
nl: Vervaldatum:
