Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Display message
ru: Просмотр сообщений

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Entities
ru: Сущности

en: Preview link
ru: Ссылка на предпросмотр

[ctx: Entity type group]
en: Content
ru: Материал
