Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Display message
sv: Visningsmeddelande

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entities
sv: Objekt

[ctx: Entity type group]
en: Content
sv: Innehåll
