Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

[ctx: Entity type group]
en: Content
be: Змесціва
