Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Display message
ca: Mostra el missatge

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entities
ca: Entitats

[ctx: Entity type group]
en: Content
ca: Contingut
