Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Display message
fa: نمایش پیام

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

[ctx: Entity type group]
en: Content
fa: محتوا
