Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Never
gl: Nunca

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entities
gl: Entidades

[ctx: Entity type group]
en: Content
gl: Contido
