Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Display message
id: Tampilkan pesan

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Entities
id: Entitas

[ctx: Entity type group]
en: Content
id: Konten
