Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys
